Jakým způsobem udělat odvod odpadní vody, když domek, chata nebo jiný typ stavby nemá v dosahu připojení na kanalizační síť? K nejlepším řešením patří pořízení plastové žumpy. Jestliže se v daném sortimentu nevyznáte a nechcete při nákupu šlápnout vedle, přenechte tuto starost na odbornících z naší společnosti – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných problémů týkajících se koupě nekvalitní nádrže. Nabídneme vám optimální variantu, dopravíme do Jeseníku.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná pod zemí. Může být také hranatého tvaru, ale mnohem efektivnější je oválná nádrž. V nabídce naší firmy najdete monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna před zemním tlakem. Mimo to není vyžadováno betonování – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Zprovoznění netrvá déle než několik hodin a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Nedílnými prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro pravidelné vyprazdňování a kontrolu obsahu. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje vniku nechtěných látek do prostoru nádrže.

Na jaké varianty narazíte v nabídce naší firmy?

Výběr velikosti plastové žumpy je s ohledem na bezproblémový provoz absolutně stěžejní. Dodáváme menší jímky s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po objemnější nádrže s objemem patnáct tisíc litrů. Běžně je dostačující velikost plastové žumpy pro domácnost se čtyřmi členy 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. Nákupem větší plastové žumpy ale výrazně ušetříte náklady za odčerpání. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu z naší nabídky?

V naší nabídce najdete jen prvotřídní plastové žumpy s certifikací dokládající splnění legislativy EU. Se sortimentem máme letité zkušenosti.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po vzájemném propojení.
  • Rychlé dodání (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruka.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než tři kusy, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Dovoz do lokality Jeseník je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.