Jakým způsobem realizovat odvod odpaduv případě, že domek, chata nebo jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizaci? Problém lze vyřešit napojením plastové žumpy. Pakliže se v nabídce nevyznáte a neradi byste si vybrali špatně, přenechte tuto starost na naší firmě – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných nepříjemností týkajících se koupě nesprávné žumpy. Nabídneme vám vhodnou variantu, dopravíme do Hradce Králové.

Obecné informace

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná v zemi. Může mít hranatý tvar, ale mnohem efektivnější je oválně tvarovaná nádrž. V nabídce naší firmy najdete monolitické konstrukce se stěnou širokou 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž nádrž chrání proti zemnímu tlaku. Mimo to není vyžadována betonáž – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Uvedení do provozu netrvá déle než několik hodin a ihned poté je možné plastovou žumpu využívat.

Důležitými prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje vniku jakýchkoliv látek do prostoru jímky.

Na jaké velikosti narazíte v nabídce naší firmy?

Volba velikosti plastové žumpy je s ohledem na bezproblémové používání zcela stěžejní. Dodáváme menší varianty s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po objemnější modely s velikostí 15 000 litrů. Běžně je dostatečná velikost plastové žumpy pro domácnost se čtyřmi členy 10 – 12 m3 – za podmínky měsíčního vývozu. Díky větší plastové žumpě ovšem logicky ušetříte náklady za odvoz. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

V nabídce naší společnosti najdete jen prvotřídní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s tímto sortimentem jsou bohaté.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Možnost sériového zapojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do sedmi dnů).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu zakoupit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si tři a více kusů, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Hradec Králové je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.