Jakým způsobem pořešit odvod odpadní vody, když dům, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nemá v dosahu přípojku ke kanalizačnímu systému? Problém je možné vyřešit integrací plastové žumpy. Pokud se v nabídce nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, nechte vše na naší společnosti – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko potenciálních problémů spjatých s výběrem nevhodné žumpy. Dodáme vám ideální variantu, dopravíme do Chomutova.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádoba integrovaná pod zemí. Mívá také hranatý tvar, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší oválná nádrž. V sortimentu naší společnosti najdete monolitické žumpy se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna proti zemnímu tlaku. Navíc není vyžadována betonáž – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Uvedení do chodu netrvá dlouho a hned poté je možné plastovou žumpu používat.

Důležitými součástí jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné odčerpávání fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevný poklop, který brání průniku nežádoucího obsahu dovnitř jímky.

Jaké objemy nabízíme?

Výběr objemu plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití zcela stěžejní. Nabízíme menší jímky o objemu od dva tisíce litrů litrů až po větší nádrže o velikosti patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné rodině plastová žumpa o velikosti 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. Nákupem objemnější plastové žumpy však logicky uspoříte za odčerpání. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si objednat plastovou žumpu právě od nás?

Nabízíme pouze prvotřídní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme letité zkušenosti.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Rychlé dodání (do 7 dnů!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu pořídit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než 3 nádrže, poskytneme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Chomutov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.