zaruka

Jímání dešťové vody je stále frekventovanější činností. Lidé se snažili od pradávna zachycovat vodu při dešti a následně s ní hospodařit. V minulosti byla situace dána především tím, že prameny pitné vody nebyly do takové míry objeveny. Dnes je sice pramenů dostatek a vodovodní sítě jsou k dispozici ve všech vyspělých zemích, nicméně pitné vody citelně ubývá. Mohou za to zejména období sucha, jež se stávají stále delšími. Možnosti kumulování dešťové vody jsou dnes vynikající a její použití multifunkční. Právě na něj se zaměříme stejně jako na nabídku našich sklolaminátových nádrží na dešťovou vodu.

Dešťová voda nabízí spousty užitku

Pořízením sklolaminátové nádrže na dešťovou vodu ušetříte hodně peněz především díky tomu, že budete potřebovat menší množství vody pitné, jež se neustále zdražuje. Dešťovka je optimální pro nejen pro pravidelné zalévání záhonů a užitkové zahrady. Bez problémů může sloužit jako prostředek pro splachování WC. Stejně tak jejím prostřednictvím lze umývat automobil anebo podlahu v garáži. Prostě dokáže posloužit ve všech situacích, kdy není zapotřebí mít úplně čistou pitnou vodu. Budování rezervoárů pro užitkovou vodu a její kumulaci není nijak výjimečné. Naopak, snaží se o to spousta domácností.

Nepropustné samonosné nádrže

Jak dokázat co nejvíce dešťové vody udržet na jednom místě? Vytvořením systému, jehož základem se stane kvalitní sklolaminátová nádrž na vodu. Když prší, voda jde přímo z okapů do tohoto velkého rezervoáru, kde je následně držena po dobu, než se vyčerpá na potřebné jmenované účely. Mnozí lidé vodu zachycují pouze do sudů nebo menších nádob. Je to škoda, protože jí jednak zachytí málo a jednak se velmi rychle kazí. V podzemních nádržích je voda udržována při nízké relativně konstantní teplotě, takže se jen tak rychle nezkazí. Obrovskou výhodou sklolaminátových nádrží je také fakt, že jsou samonosné. Pod povrch země je lze integrovat bez jakéhokoli dalšího betonování a armování. V minulosti to bylo u podobných nádrží standardem. Dnes nikoliv. Nabízíme válcovité nepropustné nádoby, které vydrží i silný tlak okolní zeminy.

Různý objem nádob

Objem nádoby volte dle vlastního uvážení. Jen vy sami víte, kolik prostoru máte na zahradě okolo objektu. Výbornou volbou jsou nádoby s objemem okolo 5 m³. Vybírat lze ale i menší či naopak větší. Záleží také na tom, za jakými účely dešťovou vodu využíváte.

Ceník sklolaminátových nádrží

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Cena za dopravu je individuální. O ceně dopravy se informujte na tel.č.: +420 797 666 369 nebo prostřednictvím e-mailu info@jimko.cz případně kontaktního formuláře.

Objednávkový formulář


Fakturační adresaBohaté příslušenství

Ke sklolaminátovým jímkám dodáváme také veškeré příslušenství včetně nástavců, poklopů a dalších věcí. Získáte tak komplet, který vám bude velmi dlouhou dobu sloužit. Už za velmi krátkou dobu pochopíte, kolik finančních prostředků dokážete ušetřit díky tomu, že nebudete v takovém množství používat pitnou vodu.

Doprava

po celé ČR

Dodání

maximálně do 14 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Záruka

10 let

Často kladené otázky

Zde najdete odvedou na vaše nejčastější otázky.

Maximální doba dodání je 14 dní běžně však žumpu dodáváme do 7 dní a 40% objednávek je vybavených do 3 dnů.

Žumpy jsou zcela vodotěsné což potvrzuje i certifikát. Ten dodáváme ke každé žumpě při jejím dovozu.

Na námi nabízené sklolaminátové žumpy je záruka 10 let.

Velikost žumpy si můžete jednoduše vypočítat na naší kalkulačce. Stačí když zadáte počet osob, průměrnou denní spotřeby vody na osobu a počet dní za který chcete žumpu vyvážet.

Všechny naše sklolaminátové jímky jsou samonosné a není třeba je obetonovávať. Podrobný návod na instalaci nádrže Vám dodáme spolu se žumpou.

Platba probíhá v hotovosti při dodání žumpy. Nemusíte se tak bát o své peníze.