Jak realizovat odvod odpadu, když domek, chata nebo jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizační síti? K nejefektivnějším řešením patří plastová žumpa. Jestliže se v nabídce nevyznáte a nechcete při nákupu sáhnout vedle, nechte vše na odbornících z naší firmy – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko potenciálních potíží týkajících se pořízení nevhodné nádrže. Dodáme vám ideální typ, postaráme se o dopravu do Znojma.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Vyrábí se také jako hranatá, ale mnohem efektivnější je žumpa oválného tvaru. V naší nabídce najdete monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž konstrukci chrání před působením zemního tlaku. Mimo to nemusíte cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Zprovoznění netrvá dlouho a bezprostředně poté lze plastovou žumpu používat.

Nedílnými prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a oddělený manipulační prostor pro průběžné odčerpávání a kontrolu obsahu. O bezpečnost se stará pevný poklop, který brání vniku jakéhokoliv obsahu dovnitř jímky.

Jaké varianty najdete v naší nabídce?

Výběr objemu plastové žumpy je z hlediska bezproblémového použití naprosto zásadní. U nás si můžete pořídit menší nádrže o objemu od 2000 litrů až po objemnější nádrže s velikostí patnáct tisíc litrů. Běžně je vhodná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou ovšem přirozeně snížíte náklady na odčerpání. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Proč si pořídit plastovou žumpu od naší společnosti?

V nabídce naší firmy najdete pouze prvotřídní certifikované plastové žumpy. Se samonosnými systémy máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Rychlá dodací lhůta (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu zakoupit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než tři kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Znojmo je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.