Jak vyzrát na odvod odpadu, když domek, chatka či jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizaci? Problém lze napravit pořízením plastové žumpy. Jestliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, nechte vše na odbornících z naší společnosti – nebudete ztrácet čas a eliminujete riziko případných potíží souvisejících s pořízením nekvalitní nádrže. Doporučíme vám ideální variantu, postaráme se o dopravu do Žďáru nad Sázvaou.

Obecný popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Může být také hranatého tvaru, ale lepší volbou je oválná nádrž. V naší nabídce máme monolitické konstrukce s 10 mm širokou stěnou. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna před působením zemního tlaku. Mimo to nemusíte cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosnému řešení. Uvedení do chodu netrvá dlouho a bezprostředně poté můžete plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro průběžné odčerpávání a kontrolu obsahu. Vzhledem k přítomnosti pevného víka nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje vniku nežádoucího obsahu dovnitř žumpy.

Na jaké varianty narazíte v naší nabídce?

Výběr objemu plastové žumpy je z hlediska bezproblémového provozu naprosto stěžejní. Dodáváme menší žumpy o objemu od dva tisíce litrů litrů až po objemnější varianty o velikosti patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné rodině plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Pořízením objemnější plastové žumpy ovšem výrazně snížíte náklady na odčerpání. Výhodou našich plastových žump je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Proč si objednat plastovou žumpu od naší firmy?

Nabízíme pouze vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s tímto sortimentem jsou rozsáhlé.

  • Vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po sériovém propojení.
  • Expresní dodání (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že si pořídíte více než 3 nádrže, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Žďár nad Sázavou je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.