Jakým způsobem pořešit odvod odpadní vody, když dům, chata či jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizační síti? Nedostatek můžete vyřešit zapojením plastové žumpy. Jestliže se v produktech nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný model, nechte vše na naší firmě – nebudete ztrácet čas a předejdete riziku případných problémů týkajících se pořízení nekvalitního modelu. Nabídneme vám vhodný model, dopravíme do Uherského Hradiště.

Obecné informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže integrované pod zemí. Vyrábí se také jako hranatá, ale mnohem efektivnější je nádrž oválného tvaru. V naší nabídce máme monolitické konstrukce se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před působením zemního tlaku. Mimo to nemusíte nic betonovat – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Instalace do země trvá několik hodin a bezprostředně poté je možné plastovou žumpu využívat.

Důležitými součástí jsou otvor pro připojení přítokového potrubí a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. O bezpečnost se stará pevný poklop, který zabraňuje vniku nežádoucích látek do útrob jímky.

Jaké objemy najdete v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti naprosto zásadní. Dodáváme menší modely s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po velké jímky s objemem 15 000 litrů. Obecně dostačuje čtyřčlenné domácnosti plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 – za předpokladu měsíčního vývozu. Díky větší plastové žumpě ovšem výrazně snížíte náklady na odvoz. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu z naší nabídky?

Máme v nabídce pouze velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění zákonů Evropské unie. Naše zkušenosti se samonosnými systémy jsou rozsáhlé.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po vzájemném propojení.
  • Rychlé dodání (do 7 dnů!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na deset let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu pořídit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než 3 žumpy, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Uherské Hradiště je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.