Jak realizovat odvod odpadu, když dům, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizační síti? Nedostatek můžete vyřešit zapojením plastové žumpy. Pokud se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, nechte vše na nás – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko případných potíží týkajících se výběru nekvalitní nádrže. Nabídneme vám vhodnou variantu, postaráme se o dopravu do Třebíče.

Základní definice

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná pod zemí. Mívá také hranatý tvar, ale mnohem efektivnější je nádrž oválného tvaru. V naší nabídce najdete monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž nádrž chrání před vlivem zemního tlaku. Mimo to není vyžadována betonáž – jde o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu zabere několik hodin a ihned poté můžete plastovou žumpu používat.

Důležitými součástí jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Zárukou bezpečného používání je pevný poklop, který brání vniku jakýchkoliv látek dovnitř jímky.

Na jaké velikosti narazíte v nabídce naší společnosti?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému používání naprosto zásadní. V našem sortimentu natrefíte na menší jímky o obsahu od 2000 litrů až po větší nádrže o objemu patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa s objemem 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Nákupem objemnější plastové žumpy ale přirozeně snížíte náklady na odčerpání. Naše plastové žumpy jsou vyrobeny tak, aby je šlo vzájemně spojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu od naší společnosti?

Máme v nabídce jen prvotřídní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s žumpami tohoto typu jsou bohaté.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Samonosná konstrukce (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Expresní dodání (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si více než 3 žumpy, dáme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Třebíč je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.