Jakým způsobem vyřešit odvod odpaduv případě, že domek, chata nebo jiný typ stavby nelze napojit ke kanalizační síti? K nejchytřejším řešením patří plastová žumpa. V případě, že se v produktech nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, nechte vše na naší společnosti – nebudete ztrácet čas a eliminujete riziko potenciálních problémů týkajících se pořízení nesprávného modelu. Doporučíme vám optimální variantu, dopravíme do Tachova.

Obecné informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Vyrábí se také jako hranatá, ale lepší vlastnosti má oválně tvarovaná žumpa. V nabídce naší firmy máme monolitické žumpy se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je konstrukce chráněna před působením zemního tlaku. Navíc nemusíte cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosnému řešení. Zprovoznění zabere několik hodin a okamžitě poté lze plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifický manipulační prostor pro pravidelné odčerpávání a kontrolu obsahu. O bezpečnost se stará pevný poklop, který zabraňuje průniku nechtěného obsahu do útrob žumpy.

Na jaké varianty narazíte v naší nabídce?

Volba objemu plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně stěžejní. V nabídce naší firmy natrefíte na menší nádrže s velikostí od 2000 litrů až po větší žumpy s velikostí 15 000 litrů. Obecně je dostatečná velikost plastové žumpy pro domácnost se čtyřmi členy 10 – 12 m3 – v případě vývozu každý měsíc. Nákupem větší plastové žumpy ale přirozeně snížíte náklady na vývoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

V nabídce naší firmy máme pouze velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění směrnic EU. Se žumpami tohoto typu máme bohaté zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Možnost sériového zapojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Záruka na deset let.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než 3 kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Tachov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.