Jak vyřešit odvod odpadu, když dům, chata či jiný typ objektu nelze připojit na kanalizační systém? K nejchytřejším řešením patří plastová žumpa. V případě, že se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, přenechte tuto starost na naší firmě – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných potíží souvisejících s výběrem nevhodné nádrže. Nabídneme vám vhodnou variantu, dopravíme do města Tábor.

Základní informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné v zemi. Může být i hranatého tvaru, ale mnohem efektivnější je nádrž oválného tvaru. V sortimentu naší firmy máme monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna proti zemnímu tlaku. Navíc není zapotřebí betonování – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Uvedení do chodu netrvá dlouho a bezprostředně poté je možné plastovou žumpu využívat.

Důležitými součástí jsou otvor pro přítokové potrubí a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. Vzhledem k přítomnosti pevného víka nemusíte mít strach o bezpečnost – brání průniku jakýchkoliv látek do útrob žumpy.

Na jaké objemy narazíte v našem sortimentu?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití absolutně stěžejní. Nabízíme menší nádrže o obsahu od 2000 litrů až po větší jímky s objemem 15 000 litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné rodině plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 – za předpokladu vývozu každý měsíc. Díky objemnější plastové žumpě ovšem výrazně ušetříte náklady za odvoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Proč si objednat plastovou žumpu právě od nás?

V nabídce naší firmy máme pouze vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Možnost sériového zapojení pro větší objem.
  • Expresní dodání (do sedmi dnů).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na deset let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu zakoupit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že si pořídíte 3 a více žump, dáme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Dovoz do lokality Tábor je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.