Jak udělat odvod odpadu v případě, že domek, chata nebo jiný typ stavby nemá v dosahu přípojku ke kanalizaci? Problém lze napravit integrací plastové žumpy. Jestliže se v produktech nevyznáte a nechcete při výběru šlápnout vedle, přenechte tuto starost na naší firmě – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko potenciálních problémů spjatých s koupí nevhodné nádrže. Doporučíme vám ideální model, dopravíme do Sokolova.

Obecné informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádoby integrované pod zemí. Může být také hranatého tvaru, ale ještě lepší je nádrž oválného tvaru. V našem sortimentu máme monolitické žumpy se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž konstrukci chrání před zemním tlakem. Mimo to nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosné řešení. Zprovoznění netrvá dlouho a okamžitě poté je možné plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Vzhledem k přítomnosti pevného víka nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje průniku nežádoucích látek dovnitř jímky.

Jaké velikosti najdete v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je z hlediska bezproblémového používání zcela stěžejní. Dodáváme menší varianty o velikosti od dva tisíce litrů litrů až po větší modely o velikosti patnáct tisíc litrů. Obecně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou ovšem logicky snížíte náklady na vývoz. Výhodou plastových žump v nabídce naší firmy je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Proč si zakoupit plastovou žumpu právě od nás?

Prodáváme jen prvotřídní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s žumpami tohoto typu jsou bohaté.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací.
  • Konstrukce samonosného typu (není nutná betonáž).
  • Větší objem po sériovém propojení.
  • Expresní dodání (do 7 dnů!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než tři kusy, poskytneme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Sokolov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.