Jak realizovat odvod odpaduv případě, že domek, chatka nebo jiný typ objektu nelze připojit ke kanalizačnímu systému? K nejchytřejším řešením patří plastová žumpa. Pokud se v produktech nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný typ, nechte vše na odbornících z naší firmy – nebudete ztrácet čas a eliminujete riziko potenciálních nepříjemností týkajících se pořízení nekvalitního modelu. Dodáme vám ideální variantu, postaráme se o dopravu do Semil.

Obecné informace

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná pod zemí. Mívá také hranatý tvar, ale lepší volbou je oválně tvarovaná žumpa. V našem sortimentu máme monolitické nádrže s 10 mm širokou stěnou. Speciálně žebrovaná výztuž žumpu chrání proti zemnímu tlaku. Navíc není nutné cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosnému řešení. Uvedení do provozu netrvá dlouho a hned poté můžete plastovou žumpu používat.

Hlavními prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubí a specifické místo pro průběžné vyprazdňování a kontrolu obsahu. Bezpečnost zajišťuje pevné víko, které zabraňuje vniku jakýchkoliv látek dovnitř žumpy.

Jaké velikosti nabízíme?

Výběr objemu plastové žumpy je s ohledem na bezproblémový provoz zcela zásadní. U nás si můžete zakoupit menší varianty o objemu od dva tisíce litrů litrů až po větší modely s objemem patnáct tisíc litrů. Obecně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Díky objemnější plastové žumpě ale logicky uspoříte za odvoz. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

Nabízíme pouze prvotřídní certifikované plastové žumpy. Se samonosnými systémy máme bohaté zkušenosti.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Konstrukce samonosného typu (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po sériovém propojení.
  • Rychlé dodání (do sedmi dnů).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Za kolik si můžete plastovou žumpu zakoupit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že zakoupíte více než tři kusy, poskytneme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Semily je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.