Jakým způsobem udělat odvod odpaduv případě, že dům, chata či jiný typ objektu nelze napojit na kanalizační systém? K nejpraktičtějším řešením patří pořízení plastové žumpy. Jestliže se v produktech nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, nechte vše na naší firmě – nebudete ztrácet čas a předejdete riziku případných nepříjemností souvisejících s výběrem nekvalitního modelu. Doporučíme vám optimální variantu, dopravíme do Prostějova.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná v zemi. Vyrábí se také jako hranatá, ale efektivnější provoz nabízí oválná nádrž. V sortimentu naší společnosti máme monolitické konstrukce s 10 mm širokou stěnou. Speciálně žebrovaná výztuž nádrž chrání proti zemnímu tlaku. Navíc nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu trvá pár hodin a hned poté lze plastovou žumpu využívat.

Nedílnými součástí jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a oddělený manipulační prostor pro pravidelné vyčerpávání a kontrolu obsahu. O bezpečnost se stará pevné víko, které brání průniku nechtěného obsahu dovnitř nádrže.

Jaké varianty najdete v nabídce naší společnosti?

Výběr objemu plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti absolutně stěžejní. V sortimentu naší firmy natrefíte na menší jímky o obsahu od dva tisíce litrů litrů až po větší jímky s velikostí 15 000 litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné domácnosti plastová žumpa s objemem 10 – 12 m3 – za podmínky vývozu každý měsíc. Díky objemnější plastové žumpě ovšem logicky ušetříte náklady za odvoz. Výhodou našich plastových žump je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

V naší nabídce máme jen prvotřídní plastové žumpy s certifikací dokládající splnění směrnic EU. Se žumpami tohoto typu máme letité zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Rychlé dodání (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si více než 3 žumpy, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Prostějov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.