Jakým způsobem udělat odvod odpadní vodyv případě, že domek, chatka či jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizaci? K nejlepším řešením patří zapojení plastové žumpy. Pakliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, nechte vše na nás – nebudete ztrácet čas a eliminujete riziko potenciálních problémů spjatých s koupí nesprávného modelu. Dodáme vám optimální typ, dopravíme do Příbrami.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže integrované v zemi. Mívá také hranatý tvar, ale ještě lepší je žumpa oválného tvaru. V naší nabídce máme monolitické konstrukce se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je konstrukce chráněna proti působení zemního tlaku. Kromě toho nemusíte cokoliv betonovat – jedná se o tzv. samonosnou konstrukci. Vložení do země netrvá dlouho a ihned poté lze plastovou žumpu využívat.

Důležitými prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubí a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevný uzávěr, který brání průniku nežádoucích látek dovnitř žumpy.

Jaké velikosti najdete v naší nabídce?

Výběr objemu plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití absolutně zásadní. Dodáváme menší modely o obsahu od 2000 litrů až po objemnější varianty s velikostí 15 000 litrů. Běžně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou domácnost 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S objemnější plastovou žumpou však výrazně ušetříte náklady za vývoz. Výhodou plastových žump v nabídce naší firmy je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Proč si pořídit plastovou žumpu od naší společnosti?

V nabídce naší společnosti máme pouze vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikací dokládající splnění legislativy EU. Se samonosnými systémy máme letité zkušenosti.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Možnost sériového propojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než 3 žumpy, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Příbram je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.