Jakým způsobem vyřešit odvod odpadní vody, když dům, chatka nebo jiný typ stavby nelze napojit na kanalizační systém? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. Pokud se v nabídce nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, nechte vše na odbornících z naší firmy – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko případných problémů spjatých s výběrem nekvalitního modelu. Doporučíme vám vhodnou variantu, dopravíme do Prahy.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádoba umístěná pod zemí. Může mít hranatý tvar, ale lepší volbou je žumpa oválného tvaru. V nabídce naší firmy máme monolitické žumpy s 10 mm širokou stěnou. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před působením zemního tlaku. Mimo to není nutná betonáž – a to díky tzv. samonosnému řešení. Zprovoznění netrvá déle než několik hodin a hned poté můžete plastovou žumpu používat.

Důležitými prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubí a specifický manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné odčerpávání fekálním vozem. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje průniku nežádoucích látek do prostoru jímky.

Jaké objemy najdete v naší nabídce?

Volba objemu plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti naprosto zásadní. U nás si můžete zakoupit menší nádrže o objemu od 2000 litrů až po velké varianty o velikosti patnáct tisíc litrů. Obecně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa s objemem 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Díky větší plastové žumpě ovšem výrazně ušetříte náklady za vývoz. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

Prodáváme jen velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s těmito žumpami jsou bohaté.

  • Certifikované plastové žumpy vysoké kvality.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Expresní dodání (do sedmi dnů).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Kolik naše plastové žumpy stojí?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že odeberete více než 3 kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Doprava do lokality Praha je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.