Jak pořešit odvod odpadní vody, když domek, rekreační stavba či jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizačnímu systému? K nejchytřejším řešením patří zapojení plastové žumpy. Jestliže se v daném sortimentu nevyznáte a nechcete při výběru šlápnout vedle, nechte vše na naší firmě – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných problémů týkajících se koupě nevhodného modelu. Doporučíme vám vhodnou variantu, postaráme se o dopravu do Prachatic.

Obecná charakteristika

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádoba integrovaná v zemi. Mívá také hranatý tvar, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší nádrž oválného tvaru. V sortimentu naší firmy máme monolitické nádrže s 10 mm širokou stěnou. Speciálně žebrovaná výztuž nádrž chrání proti zemnímu tlaku. Mimo to není zapotřebí cokoliv betonovat – jedná se o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu zabere pár hodin a hned poté lze plastovou žumpu používat.

Důležitými prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubí a specifické místo pro pravidelné vyčerpávání a kontrolu obsahu. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – brání průniku nechtěného obsahu do prostoru jímky.

Na jaké objemy narazíte v naší nabídce?

Výběr objemu plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti naprosto zásadní. V nabídce naší firmy najdete menší varianty o velikosti od dva tisíce litrů litrů až po objemnější modely s velikostí patnáct tisíc litrů. Obecně je vhodná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S objemnější plastovou žumpou však přirozeně snížíte náklady na odvoz. Naše plastové žumpy se vyrábí takovým způsobem, aby je šlo sériově propojit.

Plastový septik

Proč si objednat plastovou žumpu od naší společnosti?

V naší nabídce máme jen prvotřídní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění norem EU. Se žumpami tohoto typu máme bohaté zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (nemusí se betonovat!).
  • Možnost vzájemného propojení pro větší objem.
  • Expresní dodání (do sedmi dnů).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že si pořídíte více než tři kusy, naceníme vám zboží individuálně. Doprava do lokality Prachatice je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.