Jak vyřešit odvod odpaduv případě, že dům, chata či jiný typ stavby nemá v dosahu připojení na kanalizační síť? K nejpraktičtějším řešením patří napojení plastové žumpy. Pokud se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný typ, přenechte tuto starost na naší firmě – nebudete ztrácet čas a předejdete riziku případných problémů spjatých s výběrem nekvalitní žumpy. Dodáme vám optimální variantu, zajistíme dopravu do Nymburku.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádoby integrované pod zemí. Může mít hranatý tvar, ale efektivnější provoz nabízí žumpa oválného tvaru. V sortimentu naší společnosti najdete monolitické žumpy s 10 mm širokou stěnou. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před zemním tlakem. Kromě toho není nutná betonáž – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Integrace do země netrvá dlouho a okamžitě poté lze plastovou žumpu využívat.

Základními prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. O bezpečnost se stará pevný uzávěr, který brání vniku nežádoucího obsahu do prostoru jímky.

Na jaké varianty narazíte v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti naprosto stěžejní. Nabízíme menší varianty s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po objemnější varianty s objemem patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné domácnosti plastová žumpa s objemem 10 – 12 m3 – za předpokladu měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou ale logicky uspoříte za odčerpání. Výhodou našich plastových žump je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu od naší firmy?

V nabídce naší firmy najdete pouze vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti se samonosnými systémy jsou rozsáhlé.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Expresní dodání (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než 3 kusy, dostanete na plastovou žumpu individuální cenu. Dovoz do lokality Nymburk je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.