Jakým způsobem udělat odvod odpadní vody, když domek, rekreační stavba nebo jiný typ stavby nelze napojit ke kanalizačnímu systému? K nejpraktičtějším řešením patří plastová žumpa. V případě, že se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný typ, nechte vše na naší firmě – ušetříte spoustu času a předejdete riziku potenciálních nepříjemností týkajících se výběru nekvalitní žumpy. Nabídneme vám optimální model, postaráme se o dopravu do Náchod.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž umístěná v zemi. Mívá také hranatý tvar, ale lepší vlastnosti má oválná nádrž. V sortimentu naší firmy máme monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna proti zemnímu tlaku. Kromě toho nemusíte nic betonovat – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Uvedení do chodu netrvá dlouho a bezprostředně poté lze plastovou žumpu využívat.

Nedílnými součástí jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevný uzávěr, který brání průniku jakéhokoliv obsahu dovnitř žumpy.

Jaké varianty najdete v nabídce naší společnosti?

Volba velikosti plastové žumpy je s ohledem na bezproblémové použití absolutně zásadní. Nabízíme menší nádrže s velikostí od 2000 litrů až po větší modely o objemu 15 000 litrů. Běžně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 – v případě vývozu každý měsíc. S větší plastovou žumpou však logicky snížíte náklady na odčerpání. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si objednat plastovou žumpu z naší nabídky?

V nabídce naší firmy máme pouze vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění směrnic EU. Naše zkušenosti se samonosnými systémy jsou rozsáhlé.

  • Vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Možnost vzájemného propojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do týdne!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě objednávky více než 3 nádrže, naceníme vám zboží individuálně. Doprava do lokality Náchod je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.