Jakým způsobem realizovat odvod odpadu v případě, že domek, chatka či jiný typ objektu nemá v dosahu přípojku ke kanalizaci? K nejefektivnějším řešením patří napojení plastové žumpy. Pokud se v produktech nevyznáte a nechcete při nákupu šlápnout vedle, přenechte tuto starost na odbornících z naší společnosti – ušetříte spoustu času a předejdete riziku potenciálních potíží týkajících se koupě nevhodné žumpy. Nabídneme vám vhodný model, dopravíme do Loun.

Obecné informace

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádoba umístěná v zemi. Vyrábí se i jako hranatá, ale efektivnější provoz nabízí žumpa oválného tvaru. V sortimentu naší společnosti najdete monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna před zemním tlakem. Navíc není nezbytná betonáž – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Instalace do země netrvá dlouho a ihned poté lze plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a specifický manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. Vzhledem k přítomnosti pevného poklopu nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje vniku jakýchkoliv látek do útrob nádrže.

Na jaké objemy narazíte v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně zásadní. Nabízíme menší nádrže o velikosti od dva tisíce litrů litrů až po velké varianty s objemem 15 000 litrů. Běžně je dostatečná velikost plastové žumpy pro domácnost se čtyřmi členy 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou však přirozeně snížíte náklady na vývoz. Naše plastové žumpy jsou vyrobeny tak, aby je šlo vzájemně spojit.

Plastový septik

Proč si pořídit plastovou žumpu od naší společnosti?

V nabídce naší společnosti najdete pouze vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy vysoké kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Možnost sériového propojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruka.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než 3 kusy, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Louny je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.