Jakým způsobem pořešit odvod odpadu v případě, že dům, chatka nebo jiný typ stavby nemá v dosahu přípojku ke kanalizační síti? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. Jestliže se v produktech nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný typ, nechte vše na naší firmě – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných problémů týkajících se výběru nevhodné nádrže. Dodáme vám ideální typ, dopravíme do Litoměřic.

Obecný popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná v zemi. Vyrábí se i jako hranatá, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší oválná nádrž. V sortimentu naší firmy máme monolitické nádrže s 10 mm širokou stěnou. Díky speciálně žebrované výztuži je konstrukce chráněna proti působení zemního tlaku. Kromě toho nemusíte nic betonovat – a to díky tzv. samonosnému řešení. Integrace do země netrvá dlouho a ihned poté lze plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a oddělený manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevné víko, které zabraňuje vniku jakýchkoliv látek do prostoru nádrže.

Na jaké varianty narazíte v nabídce naší firmy?

Volba velikosti plastové žumpy je s ohledem na bezproblémový provoz absolutně stěžejní. V sortimentu naší společnosti natrefíte na menší žumpy o velikosti od dva tisíce litrů litrů až po velké varianty s objemem 15 000 litrů. Běžně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 – v případě vývozu každý měsíc. S větší plastovou žumpou však logicky snížíte náklady na odčerpání. Naše plastové žumpy jsou vyrobeny tak, aby je šlo sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si zakoupit plastovou žumpu od naší firmy?

Prodáváme jen velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Se žumpami tohoto typu máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Expresní dodací lhůta (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruka na deset let.

Kolik naše plastové žumpy stojí?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si více než 3 žumpy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Litoměřice je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.