Jakým způsobem realizovat odvod odpadní vodyv případě, že domek, chata nebo jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizaci? K nejefektivnějším řešením patří integrace plastové žumpy. Pokud se v produktech nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný model, nechte vše na nás – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko případných potíží spjatých s koupí nevhodného modelu. Nabídneme vám ideální model, zajistíme dopravu do Kutné Hory.

Obecný popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Vyrábí se také jako hranatá, ale ještě lepší je oválná nádrž. V sortimentu naší společnosti máme monolitické konstrukce se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je žumpa chráněna proti zemnímu tlaku. Mimo to nemusíte cokoliv betonovat – jde o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu netrvá déle než několik hodin a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Důležitými součástí jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro pravidelné vyčerpávání a kontrolu obsahu. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – brání průniku nechtěných látek do útrob žumpy.

Jaké varianty najdete v naší nabídce?

Volba objemu plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně stěžejní. Dodáváme menší jímky o obsahu od dva tisíce litrů litrů až po objemnější jímky o objemu patnáct tisíc litrů. Běžně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou však přirozeně snížíte náklady na odvoz. Naše plastové žumpy se vyrábí takovým způsobem, aby je šlo sériově propojit.

Plastový septik

Proč si zakoupit plastovou žumpu od naší firmy?

V nabídce naší firmy máme jen prvotřídní certifikované plastové žumpy. Se samonosnými systémy máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po vzájemném propojení.
  • Expresní dodací lhůta (do týdne!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si 3 a více kusů, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Kutná Hora je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.