Jakým způsobem pořešit odvod odpadní vody v případě, že domek, chata nebo jiný typ objektu nelze připojit ke kanalizační síti? K nejlepším řešením patří napojení plastové žumpy. Pakliže se v nabídce nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, přenechte tuto starost na odbornících z naší firmy – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko případných problémů souvisejících s koupí nevhodné nádrže. Dodáme vám optimální variantu, zajistíme dopravu do Kroměříže.

Základní informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže integrované v zemi. Může být i hranatá, ale ještě lepší je oválná nádrž. V nabídce naší firmy máme monolitické konstrukce se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž žumpu chrání proti působení zemního tlaku. Navíc nemusíte cokoliv betonovat – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Uvedení do provozu netrvá déle než pár hodin a bezprostředně poté lze plastovou žumpu používat.

Důležitými součástí jsou otvor pro přítokový potrubní systém a specifické místo pro pravidelné vyčerpávání a kontrolu obsahu. Vzhledem k přítomnosti pevného poklopu nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje průniku jakýchkoliv látek do prostoru nádrže.

Na jaké velikosti narazíte v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití zcela stěžejní. Dodáváme menší žumpy o velikosti od dva tisíce litrů litrů až po velké žumpy s velikostí patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné rodině plastová žumpa o velikosti 10 – 12 m3 – v případě vývozu každý měsíc. Díky větší plastové žumpě však přirozeně uspoříte za vývoz. Výhodou plastových žump v nabídce naší firmy je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

V naší nabídce máme jen vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme rozsáhlé zkušenosti.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Možnost sériového zapojení pro větší objem.
  • Rychlé dodání (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruka.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než 3 žumpy, naceníme vám zboží individuálně. Doprava do lokality Kroměříž je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.