Jakým způsobem vyzrát na odvod odpadu, když domek, chatka nebo jiný typ objektu nemá v dosahu přípojku ke kanalizačnímu systému? K nejlepším řešením patří napojení plastové žumpy. Pakliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste si vybrali špatně, nechte vše na odbornících z naší společnosti – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko potenciálních problémů týkajících se výběru nevhodného modelu. Dodáme vám optimální typ, zajistíme dopravu do Kladna.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné v zemi. Může být také hranatého tvaru, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší oválná nádrž. V sortimentu naší firmy najdete monolitické žumpy se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před působením zemního tlaku. Kromě toho nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Zprovoznění netrvá dlouho a ihned poté je možné plastovou žumpu využívat.

Základními prvky jsou otvor pro pro napojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné odčerpávání fekálním vozem. Vzhledem k přítomnosti pevného uzávěru nemusíte mít strach o bezpečnost – brání vniku nežádoucích látek dovnitř nádrže.

Na jaké velikosti narazíte v naší nabídce?

Volba objemu plastové žumpy je z hlediska bezproblémového používání absolutně stěžejní. Dodáváme menší jímky o objemu od 2000 litrů až po větší modely o objemu patnáct tisíc litrů. Běžně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa o velikosti 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. Nákupem větší plastové žumpy však přirozeně ušetříte náklady za vývoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si zakoupit plastovou žumpu právě od nás?

V nabídce naší společnosti najdete jen prvotřídní certifikované plastové žumpy. Se žumpami tohoto typu máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po sériovém propojení.
  • Rychlá dodací lhůta (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že zakoupíte tři a více kusů, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Doprava do lokality Kladno je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.