Jak vyzrát na odvod odpadní vodyv případě, že domek, rekreační stavba nebo jiný typ stavby nemá v dosahu přípojku ke kanalizačnímu systému? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. V případě, že se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste si vybrali špatně, nechte vše na naší firmě – nebudete ztrácet čas a předejdete riziku případných problémů týkajících se koupě nekvalitní žumpy. Dodáme vám ideální variantu, zajistíme dopravu do Karviné.

Obecná charakteristika

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádoby integrované pod zemí. Vyrábí se i jako hranatá, ale efektivnější provoz nabízí žumpa oválného tvaru. V sortimentu naší společnosti najdete monolitické nádrže s 10 mm širokou stěnou. Díky speciálně žebrované výztuži je konstrukce chráněna před působením zemního tlaku. Navíc není zapotřebí betonování – jedná se o tzv. samonosné řešení. Integrace do země trvá několik hodin a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Důležitými součástí jsou otvor pro připojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro pravidelné vyčerpávání a kontrolu obsahu. Bezpečnost zajišťuje pevné víko, které zabraňuje průniku nechtěného obsahu do útrob nádrže.

Na jaké velikosti narazíte v naší nabídce?

Výběr objemu plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně zásadní. V sortimentu naší firmy natrefíte na menší jímky o velikosti od 2000 litrů až po velké žumpy s objemem 15 000 litrů. Obecně dostačuje čtyřčlenné domácnosti plastová žumpa o velikosti 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou však logicky snížíte náklady na odvoz. Naše plastové žumpy se vyrábí tak, aby šly sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si zakoupit plastovou žumpu od naší firmy?

Nabízíme jen vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikací dokládající splnění norem EU. Naše zkušenosti s těmito žumpami jsou rozsáhlé.

  • Vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Konstrukce samonosného typu (bez nutnosti betonáže).
  • Možnost sériového propojení pro větší objem.
  • Rychlá dodací lhůta (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než tři kusy, získáte na plastovou žumpu individuální cenu. Dovoz do lokality Karviná je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.