Jakým způsobem udělat odvod odpadu v případě, že domek, rekreační stavba či jiný typ stavby nemá blízkosti přípojku ke kanalizačnímu systému? Problém lze vyřešit integrací plastové žumpy. Pakliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, přenechte tuto starost na naší společnosti – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko potenciálních nepříjemností spjatých s koupí nekvalitní nádrže. Doporučíme vám vhodnou variantu, dopravíme do Karlových Varů.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Vyrábí se i jako hranatá, ale efektivnější provoz nabízí oválná žumpa. V nabídce naší společnosti máme monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž nádrž chrání proti zemnímu tlaku. Navíc nemusíte cokoliv betonovat – jde o tzv. samonosné řešení. Zprovoznění netrvá dlouho a ihned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Hlavními prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a oddělený manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevné víko, které zabraňuje vniku jakýchkoliv látek do prostoru jímky.

Jaké objemy najdete v nabídce naší společnosti?

Volba velikosti plastové žumpy je z hlediska bezproblémového provozu zcela zásadní. V našem sortimentu natrefíte na menší jímky s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po větší nádrže o objemu 15 000 litrů. Běžně je dostačující velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. Pořízením větší plastové žumpy ovšem přirozeně uspoříte za vývoz. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu od naší společnosti?

Máme v nabídce jen velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme rozsáhlé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Větší objem po sériovém propojení.
  • Rychlé dodání (do 7 dnů!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Za kolik si můžete plastovou žumpu pořídit?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě objednávky více než tři kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Karlovy Vary je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.