Jak pořešit odvod odpaduv případě, že domek, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nelze připojit na kanalizační systém? Problém je možné napravit pořízením plastové žumpy. Pakliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, přenechte tuto starost na naší firmě – nebudete ztrácet čas a předejdete riziku případných nepříjemností týkajících se pořízení nesprávného modelu. Doporučíme vám ideální model, dopravíme do Jihlavy.

Základní popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádoby umístěné v zemi. Vyrábí se také jako hranatá, ale lepší volbou je oválně tvarovaná žumpa. V našem sortimentu najdete monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna proti působení zemního tlaku. Mimo to není zapotřebí betonování – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Uvedení do chodu netrvá dlouho a bezprostředně poté je možné plastovou žumpu využívat.

Důležitými prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a speciální manipulační prostor pro pravidelné vyprazdňování a kontrolu obsahu. Vzhledem k přítomnosti pevného poklopu nemusíte mít strach o bezpečnost – brání průniku jakýchkoliv látek dovnitř jímky.

Výběr velikosti plastové žumpy je vzhledem k vaší spokojenosti absolutně stěžejní. Nabízíme menší modely o velikosti od 2000 litrů až po velké varianty o velikosti 15 000 litrů. Obecně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 – v případě vývozu každý měsíc. Díky objemnější plastové žumpě však výrazně uspoříte za odvoz. Výhodou plastových žump v nabídce naší firmy je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si objednat plastovou žumpu z naší nabídky?

Nabízíme jen vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění zákonů Evropské unie. Se sortimentem máme rozsáhlé zkušenosti.

  • Velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací.
  • Samonosná konstrukce (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Expresní dodací lhůta (do 7 dnů!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že odeberete více než 3 žumpy, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Jihlava je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.