Jakým způsobem udělat odvod odpaduv případě, že dům, chata nebo jiný typ objektu nemá v dosahu přípojku ke kanalizační síti? K nejchytřejším řešením patří plastová žumpa. Pokud se v nabídce nevyznáte a nechcete při nákupu sáhnout vedle, přenechte tuto starost na odbornících z naší společnosti – nebudete ztrácet čas a eliminujete riziko případných nepříjemností spjatých s výběrem nekvalitního modelu. Nabídneme vám ideální typ, dopravíme do Jablonca nad Nisou.

Základní charakteristika

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádoba integrovaná pod zemí. Mívá také hranatý tvar, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší nádrž oválného tvaru. V nabídce naší společnosti najdete monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž konstrukci chrání před vlivem zemního tlaku. Kromě toho není potřeba betonování – a to díky tzv. samonosnému řešení. Zprovoznění trvá pár hodin a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Důležitými součástí jsou otvor pro připojení přítokového potrubí a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné odčerpávání fekálním vozem. Bezpečnost zajišťuje pevný uzávěr, který zabraňuje průniku nežádoucího obsahu do útrob nádrže.

Na jaké objemy narazíte v nabídce naší společnosti?

Volba objemu plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití naprosto stěžejní. Nabízíme menší jímky o objemu od dva tisíce litrů litrů až po větší modely s objemem 15 000 litrů. Běžně dostačuje čtyřčlenné domácnosti plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Nákupem větší plastové žumpy ovšem logicky ušetříte náklady za odvoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Proč si objednat plastovou žumpu právě od nás?

Nabízíme jen vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Se žumpami tohoto typu máme rozsáhlé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy vysoké kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (není nutná betonáž).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Expresní dodání (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Kolik naše plastové žumpy stojí?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si tři a více žump, naceníme vám zboží individuálně. Doprava do lokality Jablonec nad Nisou je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.