Jakým způsobem vyzrát na odvod odpadní vody, když domek, chata nebo jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizační síti? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. Pakliže se v nabídce nevyznáte a nechcete při nákupu sáhnout vedle, nechte vše na nás – ušetříte spoustu času a předejdete riziku případných problémů týkajících se pořízení nekvalitního modelu. Doporučíme vám vhodnou variantu, postaráme se o dopravu do Havlíčkova Brodu.

Obecný popis

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže integrované v zemi. Vyrábí se také jako hranatá, ale lepší vlastnosti má oválná žumpa. V nabídce naší firmy máme monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před působením zemního tlaku. Mimo to nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Uvedení do chodu trvá pár hodin a hned poté lze plastovou žumpu využívat.

Důležitými prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. O bezpečnost se stará pevný poklop, který zabraňuje vniku nežádoucích látek dovnitř jímky.

Na jaké varianty narazíte v našem sortimentu?

Volba velikosti plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití absolutně zásadní. U nás si můžete pořídit menší varianty s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po větší modely o objemu 15 000 litrů. Obecně je vhodná velikost plastové žumpy pro domácnost se čtyřmi členy 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Pořízením objemnější plastové žumpy ovšem přirozeně snížíte náklady na vývoz. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si zakoupit plastovou žumpu od naší společnosti?

V nabídce naší společnosti máme pouze velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s tímto sortimentem jsou bohaté.

  • Vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (nemusí se betonovat!).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Expresní dodací lhůta (do týdne!).
  • Kvalifikované poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než 3 žumpy, naceníme vám žumpu individuálně. Doprava do lokality Havlíčkův Brod je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.