Jak vyřešit odvod odpadní vody, když domek, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizačnímu systému? K nejpraktičtějším řešením patří napojení plastové žumpy. Jestliže se v daném sortimentu nevyznáte a nechcete při nákupu šlápnout vedle, nechte vše na odbornících z naší společnosti – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných potíží týkajících se výběru nesprávného modelu. Doporučíme vám ideální typ, dopravíme do Děčína.

Základní informace

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná pod zemí. Může být také hranatého tvaru, ale lepší volbou je oválná žumpa. V sortimentu naší společnosti máme monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je konstrukce chráněna před vlivem zemního tlaku. Navíc nemusíte nic betonovat – jedná se o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu netrvá déle než pár hodin a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Hlavními prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a speciální manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyprazdňování fekálním vozem. Garancí bezpečného používání je pevné víko, které zabraňuje vniku jakéhokoliv obsahu do prostoru žumpy.

Jaké varianty najdete v naší nabídce?

Volba objemu plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně zásadní. V našem sortimentu najdete menší modely s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po velké nádrže o objemu 15 000 litrů. Obecně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S větší plastovou žumpou ovšem přirozeně snížíte náklady na odčerpání. Výhodou plastových žump v nabídce naší firmy je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Proč si pořídit plastovou žumpu z naší nabídky?

V nabídce naší firmy máme pouze velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací potvrzující splnění legislativy Evropské unie. Se žumpami tohoto typu máme bohaté zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Expresní dodání (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruka.

Kolik vás bude plastová žumpa stát?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Odeberete-li více než 3 žumpy, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Děčín je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.