Jak udělat odvod odpadu, když dům, rekreační stavba či jiný typ objektu nelze připojit ke kanalizačnímu systému? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. Pokud se v nabídce nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, nechte vše na naší firmě – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko případných potíží souvisejících s výběrem nekvalitní nádrže. Doporučíme vám ideální variantu, dopravíme do Českého Krumlova.

Obecné informace

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné v zemi. Může být i hranatého tvaru, ale lepší volbou je nádrž oválného tvaru. V nabídce naší společnosti máme monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž žumpu chrání proti zemnímu tlaku. Kromě toho nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosné řešení. Uvedení do chodu netrvá dlouho a hned poté můžete plastovou žumpu využívat.

Základními prvky jsou otvor pro připojení přítokového potrubí a specifické místo pro průběžné odčerpávání a kontrolu obsahu. Bezpečnost zajišťuje pevné víko, které brání vniku jakéhokoliv obsahu dovnitř nádrže.

Na jaké velikosti narazíte v nabídce naší firmy?

Výběr velikosti plastové žumpy je vzhledem k bezproblémovému použití zcela stěžejní. Dodáváme menší nádrže s velikostí od 2000 litrů až po objemnější žumpy o velikosti 15 000 litrů. Běžně je vhodná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou domácnost 10 – 12 m3 – za podmínky měsíčního vývozu. Nákupem objemnější plastové žumpy však přirozeně uspoříte za odčerpání. Naše plastové žumpy lze sériově propojit.

Plastový septik

Proč si zakoupit plastovou žumpu od naší firmy?

V naší nabídce máme pouze velmi kvalitní plastové žumpy s certifikací dokládající splnění legislativy Evropské unie. Se žumpami tohoto typu máme dlouhodobé zkušenosti.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (není nutná betonáž).
  • Větší objem po vzájemném zapojení.
  • Rychlé dodání (do týdne!).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruční doba.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si více než 3 kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Český Krumlov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.