Jakým způsobem udělat odvod odpadní vodyv případě, že domek, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nelze napojit na kanalizační systém? Nedostatek je možné napravit pořízením plastové žumpy. Pakliže se v daném sortimentu nevyznáte a nechcete při nákupu šlápnout vedle, přenechte tuto starost na odbornících z naší firmy – nebudete ztrácet čas a zažehnáte riziko případných problémů týkajících se koupě nekvalitního modelu. Dodáme vám ideální variantu, dopravíme do Českých Budějovic.

Základní definice

Plastová žumpa má podobu hermeticky uzavřené nádrže umístěné pod zemí. Může mít hranatý tvar, ale efektivnější provoz nabízí oválně tvarovaná žumpa. V sortimentu naší společnosti máme monolitické nádrže se stěnou širokou 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž konstrukci chrání proti zemnímu tlaku. Navíc není vyžadována betonáž – jedná se o tzv. samonosnou konstrukci. Instalace do země netrvá dlouho a okamžitě poté můžete plastovou žumpu využívat.

Důležitými prvky jsou otvor pro napojení přítokového potrubního systému a specifický manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Garancí bezpečného používání je pevný uzávěr, který zabraňuje průniku jakýchkoliv látek do útrob jímky.

Na jaké objemy narazíte v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je z hlediska bezproblémového použití absolutně stěžejní. Nabízíme menší modely o objemu od 2000 litrů až po objemnější nádrže s velikostí 15 000 litrů. Obecně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou domácnost 10 – 12 m3 – za podmínky vývozu každý měsíc. S větší plastovou žumpou ale logicky uspoříte za odvoz. Výhodou plastových žump v naší nabídce je možnost vzájemného propojení.

Plastový septik

Proč si zakoupit plastovou žumpu od naší společnosti?

Nabízíme jen velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s tímto sortimentem jsou bohaté.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Konstrukce samonosného typu (není nutná betonáž).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Rychlá dodací lhůta (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Jaké jsou ceny našich plastových žump?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si 3 a více kusů, dáme vám na plastovou žumpu individuální cenu. Dovoz do lokality České Budějovice je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.