Jak udělat odvod odpadu, když dům, chata či jiný typ stavby nelze napojit ke kanalizaci? K nejlepším řešením patří plastová žumpa. Jestliže se v daném sortimentu nevyznáte a neradi byste si vybrali nevhodný typ, přenechte tuto starost na odbornících z naší firmy – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko případných potíží týkajících se koupě nesprávného modelu. Doporučíme vám vhodný model, dopravíme do České Lípy.

Obecná charakteristika

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná pod zemí. Vyrábí se také jako hranatá, ale mnohem efektivnější je oválná žumpa. V sortimentu naší firmy najdete monolitické žumpy se stěnou širokou 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna proti zemnímu tlaku. Kromě toho nemusíte nic betonovat – jde o tzv. samonosnou konstrukci. Uvedení do chodu netrvá dlouho a ihned poté můžete plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a specifické místo pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – brání průniku jakéhokoliv obsahu do útrob žumpy.

Na jaké velikosti narazíte v nabídce naší společnosti?

Výběr objemu plastové žumpy je z hlediska vaší spokojenosti absolutně stěžejní. Dodáváme menší nádrže o obsahu od dva tisíce litrů litrů až po větší nádrže o velikosti 15 000 litrů. Běžně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa o objemu 10 – 12 m3 – v případě měsíčního vývozu. Díky objemnější plastové žumpě ale přirozeně ušetříte náklady za odvoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu z naší nabídky?

V naší nabídce najdete pouze prvotřídní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s tímto sortimentem jsou bohaté.

  • Vysoce kvalitní plastové žumpy s certifikátem.
  • Samonosná konstrukce (bez nutnosti betonáže).
  • Větší objem po sériovém zapojení.
  • Expresní dodací lhůta (do 7 dnů!).
  • Odborné poradenství.
  • Záruční lhůta 10 let.

Na kolik vás naše plastové žumpy vyjdou?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

V případě, že si pořídíte více než 3 kusy, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Česká Lípa je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.