Jak pořešit odvod odpadní vody, když domek, rekreační stavba nebo jiný typ objektu nemá blízkosti přípojku ke kanalizačnímu systému? Nedostatek je možné napravit zapojením plastové žumpy. Pokud se v produktech nevyznáte a neradi byste při výběru udělali chybu, přenechte tuto starost na naší společnosti – ušetříte spoustu času a zažehnáte riziko potenciálních problémů týkajících se koupě nekvalitního modelu. Nabídneme vám ideální variantu, zajistíme dopravu do Bruntálu.

Základní popis

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná v zemi. Mívá také hranatý tvar, ale z hlediska efektivity je mnohem lepší oválně tvarovaná nádrž. V našem sortimentu máme monolitické nádrže se stanou o šířce 10 mm. Díky speciálně žebrované výztuži je nádrž chráněna před zemním tlakem. Mimo to nemusíte cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Zprovoznění trvá pár hodin a hned poté je možné plastovou žumpu používat.

Důležitými prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a oddělený manipulační prostor pro kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávání fekálním vozem. Garancí bezpečného používání je pevný poklop, který zabraňuje vniku jakéhokoliv obsahu do prostoru jímky.

Jaké objemy najdete v nabídce naší společnosti?

Výběr objemu plastové žumpy je s ohledem na vaší spokojenost zcela stěžejní. U nás si můžete pořídit menší jímky o obsahu od 2000 litrů až po větší jímky s velikostí 15 000 litrů. Obecně dostačuje domácnosti se čtyřmi členy plastová žumpa s objemem 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. Díky objemnější plastové žumpě ovšem přirozeně snížíte náklady na odvoz. Naše plastové žumpy jsou vyrobeny takovým způsobem, aby šly sériově propojit.

Plastový septik

Z jakého důvodu si zakoupit plastovou žumpu od naší firmy?

V nabídce naší firmy máme pouze vysoce kvalitní certifikované plastové žumpy. Naše zkušenosti s těmito žumpami jsou rozsáhlé.

  • Certifikované plastové žumpy nejvyšší kvality.
  • Samonosná konstrukce (není nutná betonáž).
  • Možnost sériového zapojení pro větší objem.
  • Expresní dodací lhůta (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Desetiletá záruka.

Kolik naše plastové žumpy stojí?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Objednáte-li si 3 a více žump, naceníme vám zboží individuálně. Dovoz do lokality Bruntál je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.