Jakým způsobem realizovat odvod odpadní vodyv případě, že dům, chatka či jiný typ stavby nelze připojit ke kanalizaci? K nejpraktičtějším řešením patří plastová žumpa. Pokud se v nabídce nevyznáte a neradi byste při nákupu udělali chybu, nechte vše na odbornících z naší společnosti – ušetříte spoustu času a eliminujete riziko potenciálních potíží spjatých s koupí nevhodné žumpy. Nabídneme vám vhodnou variantu, dopravíme do Benešova.

Základní definice

Plastová žumpa je hermeticky uzavřená nádrž integrovaná v zemi. Mívá také hranatý tvar, ale lepší vlastnosti má oválná žumpa. V sortimentu naší společnosti najdete monolitické konstrukce se stanou o šířce 10 mm. Speciálně žebrovaná výztuž žumpu chrání před působením zemního tlaku. Mimo to není nutné cokoliv betonovat – a to díky tzv. samonosné konstrukci. Uvedení do provozu netrvá dlouho a ihned poté lze plastovou žumpu používat.

Základními prvky jsou otvor pro přítokové potrubí a oddělený manipulační prostor pro pravidelné odčerpávání a kontrolu obsahu. Díky pevnému víku nemusíte mít strach o bezpečnost – zabraňuje průniku jakéhokoliv obsahu do prostoru nádrže.

Na jaké varianty narazíte v naší nabídce?

Volba velikosti plastové žumpy je z hlediska bezproblémového používání naprosto zásadní. Nabízíme menší nádrže s velikostí od dva tisíce litrů litrů až po objemnější jímky s velikostí 15 000 litrů. Obecně je dostatečná velikost plastové žumpy pro čtyřčlennou rodinu 10 – 12 m3 při frekvenci měsíčního vývozu. S objemnější plastovou žumpou ovšem výrazně uspoříte za odvoz. Výhodou našich plastových žump je možnost sériového propojení.

Plastový septik

Z jakého důvodu si pořídit plastovou žumpu právě od nás?

V naší nabídce najdete jen velmi kvalitní certifikované plastové žumpy. Se sortimentem máme letité zkušenosti.

  • Kvalitní certifikované plastové žumpy.
  • Konstrukce samonosného typu (bez nutnosti betonáže).
  • Možnost sériového propojení pro větší objem.
  • Expresní dodání (do sedmi dnů).
  • Odborné poradenství.
  • Záruka na 10 let.

Kolik naše plastové žumpy stojí?

Objem
(l)

Hmotnost
(kg)

Průměr
vstupního potrubí
(mm)

Délka x Šířka x Výška
(mm)

Cena
bez DPH
(Kč)

 

Pořídíte-li si více než tři kusy, naceníme vám žumpu individuálně. Dovoz do lokality Benešov je zdarma.

Doprava zdarma

po celé ČR

Dodání

maximálně do 7 dnů

CERTIFIKÁT

splňujeme směrnice EU

Montáž

u nás zdarma

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.